*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Ninja AG651EU yra didelės talpos grilis ir gruzdintuvė, skirta užtikrinti puikius kepimo rezultatus. Mėgaukitės sultingais kepiniais, naudojant energiją taupantį dizainą, kuris leidžia sutaupyti iki 45 % krosnies energijos sąnaudų.
Šis prietaisas siūlo 7 kepimo funkcijas, įskaitant grilio, plancha ir oro gruzdintuvo režimus, suteikiančius galimybę ruošti įvairius patiekalus. Skaitmeninis skrudinimo termometras užtikrina tikslią maisto temperatūrą, informuodamas, kada patiekalas paruoštas patiekti.
Priklausomai nuo jūsų poreikių, galite kepsnius ruošti atidarius arba uždarius dangtį, o nelipni danga ir lengvai valomos dalys palengvina priežiūrą. Dėl keraminės dangos ir reguliuojamo termostato, bet kuris maisto ruošimo procesas taps malonumu.
Ninja AG651EU taip pat pasižymi kompaktiška forma, tad puikiai tinka mažoms virtuvėms. Jo ergonomiškas dizainas ir neslystančios kojos užtikrina stabilumą naudojimo metu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Ninja |
| Tipas | Elektrinės kepsninės |
| Aukštis | 29.5cm |
| Plotis | 44.1cm |
| Ilgis | 39.8cm |
| Kepsninės forma | Stačiakampė |
| Transportavimo ratukai | Ne |
| Dangtis | Taip |