*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Pripučiama valtis RUNOS GLIDE 3,30 m su aliuminiu dugnu yra skirta tiems, kurie siekia didesnio greičio ir stabilumo vandens telkiniuose.
Dėl 45 laipsnių stabilizatorių dizaino, valtis glisuoja, net esant dideliam greičiui, nesukeldama nesaugumo jausmo.
Jos „D“ formos nosis maksimaliai išnaudoja valties plotą, o ilgaamžis aliuminio dugnas užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą.
Valties V formos kylis padeda pasiekti didesnį greitį, o didelis kamerų diametras užtikrina saugumą ir stabilumą plaukiant.
Tai patikima valtis, sertifikuota „C“ jūrų kategorijai, tinkama naudoti tiek pramogoms, tiek specialioms tarnyboms. Ji suderinama su elektriniais ir benzininiais varikliais.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Runos |
| Ilgis | 330cm |
| Plotis | 154cm |
| Aukštis | 42cm |
| Vietų skaičius | 4 |
| Keliamoji galia | 575kg |
| Svoris | 54kg |
| Kamerų kiekis | 3+1 |
| Pagaminta iš | PVC |
| Supakuotos dydis | Nenurodyta |
| Maksimali variklio galia valčiai | 10AG |
| Korpuso konstrukcija | Pripučiama |
| Dugnas | Aliumininis |
| Garantija | 12mėn. |