*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Pripučiama valtis Bestway Mirovia Pro su matmenimis 330 x 162 x 44 cm skirta 4 suaugusiems ir vienam vaikui, užtikrina komfortą ir saugumą vandens pramogoms.
Pagaminta iš itin stipraus Tritech PVC, ši valtis pasižymi dideliu atsparumu saulės spinduliams ir yra lengva bei patvari.
Jos konstrukcija apima 3 oro kameras su aukšto slėgio pripučiamu kiliu, užtikrinančiu stabilumą ir puikų valdymą vandens telkiniuose.
Valties svoris 66,5 kg, o keliamoji galia siekia net 640 kg, todėl ji tinka tiek šeimos iškyloms, tiek žvejybai.
Komplekte rasite aliuminio irklus, buksyrinį lyną ir pumpą, užtikrinančią greitą pripūtimą bei išleidimą.
Be to, šios valties išskirtinumas – metaliniai plieno buksyravimo žiedai ir lengvai montuojamos grindys, suteikiančios papildomą patogumą.
Nepriklausomai nuo kelionės tikslų, Bestway Mirovia Pro yra puikus pasirinkimas, garantuojantis malonumą ir saugumą ant vandens.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | BESTWAY |
| Ilgis | 330cm |
| Plotis | 162cm |
| Aukštis | 44cm |
| Vietų skaičius | 4+1 vaikas |
| Keliamoji galia | 640kg |
| Svoris | 66.5kg |
| Kamerų kiekis | 3 |
| Pagaminta iš | Tritech PVC 0,9 mm |
| Supakuotos dydis | 0.68 X 0.4 X 1.15 m |
| Maksimali variklio galia valčiai | 15AG |
| Korpuso konstrukcija | Pripučiama |
| Dugnas | pripučiamas |
| Garantija | 24mėn. |
| Tipas | Pripučiamosios valtys |