*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Patirkite neribotas vandens pramogas su „Bestway® Hydro Force®“ sportinės valties komplektu „Corinth Elite™“. Ši valtis, kurios matmenys yra 230 x 130 x 33 cm, gali talpinti du suaugusiuosius, o jos keliamoji galia siekia iki 280 kg.
Tvirtas „TriTech®“ medžiagos sluoksnis užtikrina ilgaamžiškumą, o trys atskiros oro kameros suteikia papildomą saugumą. Su „TÜV Rheinland“ GS sertifikatu galite būti tikri dėl šio produkto kokybės.
Pripučiama valtis turi fiksuotą dugną ir nuimamą sėdynės pagalvėlę, užtikrinančią komfortą. Taip pat yra tvirtinimo virvės ir plieniniai traukimo žiedai, kurie garantuoja stabilumą ir saugų naudojimą. Sūriam vandeniui atsparus faneros sėdynės paviršius leidžia mėgautis vandens pramogomis be rūpesčių.
Dėl greito atleidimo ir Bostono vožtuvų, valtis bus paruošta kelionei akimirksniu. Komplekte rasite viską, ko reikia nuotykiui, įskaitant 152 cm ilgio irklus ir stūmoklinį siurblį su manometru.
„Bestway® Hydro Force®“ sportinės valties komplektas „Corinth Elite™“ yra puikus pasirinkimas norintiems atsipalaiduoti prie ežero ar tyrinėti pakrantę. Praktiškas nešiojimo krepšys leidžia lengvai transportuoti ir saugoti valtį, jos daugiafunkcinis dizainas užtikrina puikią patirtį ant vandens.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | BESTWAY |
| Matmenys | 2300 x 1300 x 330 mm |
| Ilgis | 230cm |
| Plotis | 130cm |
| Aukštis | 33cm |
| Vietų skaičius | 2 |
| Keliamoji galia | 280kg |
| Svoris | -kg |
| Kamerų kiekis | 3 |
| Pagaminta iš | TriTech™ (PVC, 3 sluoksniai) |
| Supakuotos dydis | Nenurodyta |
| Korpuso konstrukcija | PVC |
| Dugnas | pripučiamas |
| Tipas | Pripučiamosios valtys |