*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Pripučiama baidarė Bestway Hydro-Force „Arrow Elite X1“ yra puikus pasirinkimas vandens pramogų entuziastams. Jos 100 % PVC konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą vandeniui, todėl galite mėgautis plaukimu be jokių rūpesčių.
Baidarė sveria 16,2 kg ir greitai pripučiamas per dešimt minučių, o jos kompaktiški matmenys (36 x 44 x 90 cm) po naudojimo palengvina transportavimą ir laikymą.
Su 160 kg keliamąja galia, ši baidarė suteikia galimybę gabenti įrangą ir atsargas, o 365 cm ilgis ir 73 cm plotis užtikrina stabilumą vandenyje. Patogi sėdynė ir pakojai papildomai prisideda prie komforto plaukiant.
Be to, šioje baidarėje yra „Boston“ vožtuvas, skirtas greitam pripūtimui, ir yra pridedami reikmenys, tokie kaip aliuminio irklas, pompa, nešiojimo krepšys bei taisymo pleistras.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | BESTWAY |
| Ilgis | 365cm |
| Plotis | 73cm |
| Aukštis | 30cm |
| Vietų skaičius | 1 |
| Keliamoji galia | 160kg |
| Svoris | 16.2kg |
| Kamerų kiekis | Nenurodyta |
| Pagaminta iš | PVC |
| Supakuotos dydis | 90x44x36 |
| Maksimali variklio galia valčiai | -AG |
| Korpuso konstrukcija | PVC |
| Dugnas | pripučiamas |
| Garantija | -mėn. |
| Tipas | Baidarės |