*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Pripučiama žvejybos baidarė Bestway Hydro-Force 65197 yra puikus pasirinkimas žvejams, ieškantiems komforto ir stabilumo. Su 380 cm ilgio konstrukcija ir maksimalia keliamąja galia iki 180 kg, ši baidarė užtikrina, kad jūsų įranga bus saugi ir patogi naudojimui.
Integruoti „Multi-Mount™“ laikikliai leidžia patogiai pritvirtinti įvairius priedus, o nuimama cinkuoto plieno sėdynė siūlo puikų komfortą. Reguliuojamos pakojos ir neslystančios EVA grindys užtikrina stabilumą net ir intensyviai irkluojant.
Baidarei naudojama tvirta plyšimui atspari medžiaga ir „FortiFiber™ Aire“ vidinė konstrukcija užtikrina ilgalaikį patvarumą. Speciali kilio forma garantuoja puikų krypties stabilumą ir manevringumą.
Viskas, ko reikia, įskaičiuota: lengvas aliuminio irklas, vieno veikimo pompa ir transportavimo kuprinė, kad jūsų nuotykiai prasidėtų iš karto. Be to, greitas pripūtimas ir išleidimas žymiai palengvins pasiruošimą kelionei.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | BESTWAY |
| Ilgis | 380cm |
| Plotis | 99cm |
| Aukštis | 37cm |
| Vietų skaičius | 1 |
| Keliamoji galia | 180kg |
| Svoris | -kg |
| Kamerų kiekis | 3 |
| Supakuotos dydis | Nenurodyta |
| Maksimali variklio galia valčiai | -AG |
| Korpuso konstrukcija | PVC |
| Dugnas | pripučiams |
| Garantija | -mėn. |
| Tipas | Baidarės |