*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Susipažinkite su pripučiama valtimi Bestway Hydro-Force 65158, skirta pramogoms vandenyje. Ši valtis, matmenų 315 x 165 x 41,5 cm, talpina iki 4 suaugusiųjų ir turi maksimalią apkrovą 500 kg.
Pagaminta iš plyšimui atsparios „Inflata-Shield Pro™“ medžiagos, ji užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą bet kokiomis vandens sąlygomis. Su trimis oro kameromis, ši valtis yra ne tik saugi, bet ir labai patogi naudoti.
Specialiai suprojektuota, ji turi erdvų dugną ir dvi pripučiamas sėdynes su atlošais. Be to, galima pritvirtinti 1,5 AG variklį, kas leidžia pasiekti didesnį komfortą ir greitį plaukiant.
Aukštos kokybės dizainas apima tvirtus irklų užraktus, integruotus meškerių laikiklius ir greito atleidimo vožtuvus, todėl naudojimas tampa dar patogesnis. Nešiojimo rankenos leidžia lengvai perkelti valtį į bet kurią vietą.
Komplekte rasite viską, ko reikia jūsų nuotykiams: 145 cm ilgio irklus, rankinį siurblį ir nešiojimo krepšį. Pasinerkite į pramogas vandenyje su Bestway Hydro-Force!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | BESTWAY |
| Ilgis | 315cm |
| Plotis | 165cm |
| Aukštis | 41.5cm |
| Vietų skaičius | 4 |
| Keliamoji galia | 500kg |
| Svoris | 23.7kg |
| Kamerų kiekis | 3 |
| Supakuotos dydis | Nenurodyta |
| Maksimali variklio galia valčiai | -AG |
| Korpuso konstrukcija | PVC |
| Dugnas | pripučiamos |
| Garantija | -mėn. |
| Tipas | Pripučiamosios valtys |