*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Bestway Hydro Force Cove Champion X1 yra tvirta ir patogi pripučiama vienvietė baidarė, skirta mėgautis vandens pramogomis. Jos dizainas apima ergonomišką pripučiamą sėdynę, užtikrinančią maksimalų komfortą ir atramą.
Baidarėje yra bagažo diržai priekyje ir gale, leidžiantys lengvai saugoti asmeninius daiktus. Be to, aplinkui esanti rankena palengvina transportavimą ir valdymą.
Pripučiamos grindys suteikia stabilumo, o nuimamas pelekas užtikrina geresnį manevringumą vandenyje. Kompaktiškos konstrukcijos dėka, baidarė užima mažai vietos ir yra patogi laikyti.
Su šiuo modeliu jūs galite jaustis saugiai ir patogiai bet kurioje vandens aplinkoje. Išbandykite Bestway Hydro Force Cove Champion X1 ir patirkite unikalius nuotykius vandenyje!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | vidaXL |
| Matmenys | 2750 x 810 x 450 mm |
| Ilgis | 275cm |
| Plotis | 81cm |
| Aukštis | -cm |
| Techniniai duomenys | Nuimamas pelekas stabilumui; pripučiamos grindys ir sėdynė; greito oro vožtuvai; daiktų tvirtinimo tinklai priekyje ir gale; apjuosianti suėmimo virvė; komplekte: 2180 mm aliuminio irklas, rankinė pompa, lopas |
| Vietų skaičius | 1 |
| Keliamoji galia | 100kg |
| Svoris | 8kg |
| Kamerų kiekis | 3 |
| Pagaminta iš | PVC |
| Supakuotos dydis | 39x75x19 cm |
| Maksimali variklio galia valčiai | -AG |
| Korpuso konstrukcija | Pripučiama |
| Dugnas | pripučiamas |
| Garantija | -mėn. |
| Tipas | Baidarės |