*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kolibri KM-400DSL yra puiki pasirinkimo galimybė mėgstantiems vandens pramogas. Ši pripučiama valtis talpina iki 6 keleivių ir pasižymi 700 kg keliamąja galia, todėl galėsite lengvai kabinti 35 AG variklį.
Valtis pagaminta iš patvaraus 5 sluoksnio PVC, kuris užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą dilimui. Jos išmatavimai — 400 cm ilgio, 190 cm pločio ir 49 cm aukščio suteikia pakankamai vietos bei komforto.
Pripučiame kilio dizainas formuoja dugno profilį, o tvirtas montuojamas denis užtikrina stabilumą ir patikimumą. Valties perimetrą saugo švartavimo juosta, suteikianti papildomą apsaugą.
Pasirinkdami Kolibri KM-400DSL, gaunate ne tik kokybišką, bet ir stilingą valtį, kuri praturtins jūsų vandens pramogas ir leis mėgautis saugiu laiko praleidimu ant vandens.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Kolibri |
| Ilgis | 400cm |
| Plotis | 190cm |
| Aukštis | 49cm |
| Vietų skaičius | 6 |
| Keliamoji galia | 700kg |
| Svoris | 100kg |
| Kamerų kiekis | 4+1 |
| Pagaminta iš | PVC |
| Supakuotos dydis | 133х46х78 |
| Maksimali variklio galia valčiai | 35AG |
| Korpuso konstrukcija | Pripučiama |
| Dugnas | Kietas dugnas |
| Garantija | 36mėn. |
| Tipas | Pripučiamosios valtys |