*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Pripučiamas pontonas Hydro-Force Adventure Elite X5 yra idealus pasirinkimas vandens pramogoms. Šis pontonas suteikia patogumą ir stabilumą, skirtas iki penkių suaugusiųjų.
Pagamintas iš tvirto Inflata-Shield medžiagos, pontonas pasižymi atsparumu pradūrimams ir ilgaamžiškumu, todėl galėsite mėgautis vandens pramogomis ilgą laiką.
Pontono matmenys: 364 x 166 cm, maksimali keliamoji galia siekia 600 kg. Jame taip pat yra įmontuotos kilpos varikliui, o pripučiamos sėdynės su atlošais užtikrina komfortą visų nuotykių metu.
Komplektacijoje yra pora aliumininių irklų, laikymo krepšys ir greito oro išleidimo vožtuvai, kas palengvina naudojimą ir transportavimą.
Pasiruoškite nepamirštamoms akimirkoms ant vandens su Hydro-Force Adventure Elite X5 pontonu!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Ranger |
| Ilgis | 365cm |
| Plotis | 166cm |
| Aukštis | 45cm |
| Vietų skaičius | 5 |
| Keliamoji galia | 600kg |
| Svoris | -kg |
| Kamerų kiekis | Nenurodyta |
| Pagaminta iš | PVC |
| Supakuotos dydis | - |
| Maksimali variklio galia valčiai | -AG |
| Korpuso konstrukcija | Pripučiama |
| Dugnas | pripučiamas |
| Garantija | -mėn. |
| Tipas | Pripučiamosios valtys |