*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Pripučiama valtis RUNOS GLIDE pasižymi didesniu greičiu ir stabilumu, sukurtas specialiai, kad užtikrintų malonumą vandenyje.
Jos „D“ formos nosis leidžia maksimaliai išnaudoti ploto galimybes, o patvarus aliuminio dugnas užtikrina ilgaamžiškumą.
V formos kylis prisideda prie didesnio stabilumo ir greičio, o 45 cm diametro kamerų sistema garantuoja saugumą.
Ši valtis sertifikuota „C“ jūrine kategorija, todėl ji tinka viso tipo vandenims tiek pramogoms, tiek gelbėjimo tarnyboms.
Runos Glide yra suderinama su elektriniais ir benzininiais varikliais, todėl jos naudojimas tampa dar patogesnis.
Maksimalus įgulos skaičius yra 5, o keliamoji galia siekia net 690 kg, todėl galite drąsiai vykti į nuotykius su šeima ar draugais.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Runos |
| Ilgis | 370cm |
| Plotis | 172cm |
| Aukštis | 45cm |
| Vietų skaičius | 5 |
| Keliamoji galia | 690kg |
| Svoris | 70kg |
| Kamerų kiekis | 3+1 |
| Pagaminta iš | PVC |
| Supakuotos dydis | 125x75x40 |
| Maksimali variklio galia valčiai | 20AG |
| Korpuso konstrukcija | Pripučiama |
| Dugnas | Aliumininis |
| Garantija | 24mėn. |