*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
NAC SCE180-W elektrinis aeratorius ir skarifikatorius pasižymi galingu 1800 W varikliu, kuris užtikrina efektyvią trabajos našumą.
Su centriniu darbo gylio reguliavimu ir penkiais lygiais, jūs lengvai pritaikysite prietaisą pagal savo poreikius, o darbinis plotis siekia 40 cm.
Aeratoriui ir skarifikatoriui naudojami du skirtingi voleliai leidžia efektyviai aeruoti ir skarifikuoti jūsų veja, o 50L talpos krepšys palengvina surinkimą.
Ergonomiškos rankenos užtikrina patogų įrangos valdymą, o 13 kg svoris leidžia lengvai transportuoti prietaisą.
Šis produktas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išlaikyti savo veją sveiką ir tvarkingą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Kultivatoriai |
| Variklio tipas | Elektrinis |
| Prekės ženklas | NAC |
| Darbinis plotis | 40cm |
| Surinkimo krepšio tūris | 50l |
| Variklis | Nenurodyta |
| Galingumas | 1800W |
| Galia | -AG |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Aukščio reguliavimas | 5 lygiai |
| Svoris | 13kg |