*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Dreame A1 Pro yra išmanusis robotas-vejapjovė, kuris automatizuoja vejos priežiūrą iki 2000 m², užtikrindamas efektyvų ir tikslų pjovimą be perimetro kabelio.
Šiame modelyje integruota belaidė LIDAR navigacija leidžia robotui tiksliai žemėlapiuoti teritoriją, vengti kliūčių ir optimizuoti darbo maršrutus.
Robotas pasižymi reguliuojamomis pjovimo padėtimis, o 5 Ah akumuliatorius užtikrina ilgesnį veikimo laiką ir puikų pjovimo rezultatą.
Dreame A1 Pro yra puikus sprendimas užimtiems namų savininkams, ieškantiems tyliai ir efektyviai prižiūrimos vejos.
Be tradicinio ribojimo laido, šis modelis leidžia lengvai pritaikyti norimą žolės aukštį ir valdyti algoritmą per išmanųjį telefoną.
| Pardavėjo šalis | Latvija |
| Tipas | Vejos robotas |
| Prekės ženklas | Dreame |
| Pjovimo plotis | 22cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | Reguliuojamas |
| Korpusas | ABS |
| Svoris | 12kg |