*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Robotas vejapjovė „Segway Navimow i220E“ yra inovatyvi priemonė, skirta jums lengvai ir patogiai prižiūrėti veją. Naudodamas pažangias LiDAR ir EFLS 2.0 technologijas, jis pamiršta apie varginančius laidus ir siūlo efektyvią, sistemingą pjovimo patirtį.
Integruota palydovinė navigacija ir lazerinis skenavimas užtikrina nepriekaištingą pjovimą, net ir sudėtinguose kiemuose. Robotas akimirksniu reaguoja į aplinką, apvažiuodamas kliūtis, tokius kaip žaislai ar gėlynai, užtikrindamas harmoningą vejos priežiūrą.
Per „Navimow“ programuotę galite patogiai valdyti pjovimo grafikus, aukštį ir zonas, kurios turi būti nepasiekiamos. Tylus veikimas leidžia jam dirbti net naktį, neerzinant kaimynų.
Pasirinkite „Segway Navimow i220E“ ir mėgaukitės puikia vejos išvaizda be jokio vargo!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Vejos robotas |
| Prekės ženklas | Segway |
| Akumuliatoriaus įtampa | -V |
| Akumuliatoriaus talpa | 10Ah |
| Pjovimo plotis | 22cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | Reguliuojamas |
| Korpusas | ABS, metalas |
| Svoris | -kg |
| Išmanusis įrenginys | Taip |
| Vejos plotas | 2000m² |
| Savybės | Apsauga nuo vagystės, Lietaus jutiklis, Kliūčių jutiklis, Valdymas programėle, Wi-Fi, Bluetooth, Automatinis įkrovimas |