*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Segway Navimow i208 yra modernus vejos pjovimo robotas, skirtas iki 800 m² ploto, užtikrinantis efektyvų ir patogų pjovimą jūsų sode.
Šis išmanus modelis veikia be perimetro laidų, naudodamas GPS pagrindu veikiančią navigaciją. Tai leidžia greitai pradėti pjovimo procesą ir valdyti jį per mobiliąją programėlę.
Pjovimo robotas pasižymi tyliu veikimu, todėl netrukdo poilsiui namuose ar kaimynams. Su automatinio grįžimo į stotelę funkcija jis pats sugrįžta įkrovimui, kai baterija išsikrauna.
Lietaus jutiklis užtikrina, kad robotas sustotų, esant blogoms oro sąlygoms, taip apsaugodamas jūsų veją ir pačią įrangą.
Segway Navimow i208 puikiai tinka bet kuriam sodui, suteikiantis daugiau laiko poilsiui ir mažiau rūpesčių su vejapjove.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Vejos robotas be perimetro kabelio |
| Prekės ženklas | Segway |
| Akumuliatoriaus įtampa | 23V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5.1Ah |
| Pjovimo plotis | 18cm |
| Min. pjovimo aukštis | Nenurodytamm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | Reguliuojamas |
| Korpusas | Nenurodyta |
| Svoris | Nenurodytakg |
| Išmanusis įrenginys | Taip |