*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
STIGA A 8V robotinė vejapjovė su GPS RTK navigacija yra modernus sprendimas vejos priežiūrai, skirtas teritorijoms iki 800 m². Jos kompaktiškas dizainas užtikrina efektyvų autonominį pjovimą be riboženklių laidų įrengimo, kas leidžia lengvai pritaikyti ją net ir sudėtingose sodo sąlygose.
Šis modelis išsiskiria belaidžiu veikimu ir AI kamera, kuri automatiškai atpažįsta kliūtis, taip užtikrindama sklandų judėjimą. Valdymas programėle suteikia galimybę planuoti pjovimą ir stebėti darbą nuotoliniu būdu, o 10 zonų valdymas leidžia lankstiai organizuoti pjovimo grafikus.
Su 18 cm pjovimo pločiu ir 2850 rpm peilių greičiu, STIGA A 8V užtikrina efektyvų ir kokybišką pjovimą. Be to, automatinis įkrovimas garantuoja, kad vejapjovė visuomet bus pasiruošusi dirbti, o mulčiavimo funkcija užtikrina sveikesnę ir tankesnę veją.
Ši inovatyvi vejapjovė puikiai tinka mažesniems sodams ir užtikrina efektyvius rezultatus net 45% nuolydžiuose. Su STIGA A 8V galite mėgautis laiku ir energija, kurią sutaupysite, patikėję vejos priežiūrą šiam pažangiam įrenginiui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Vejos robotas |
| Prekės ženklas | STIGA |
| Pjovimo plotis | 18cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | - |
| Korpusas | Plastikas |
| Svoris | 9kg |
| Vejos plotas | 800m² |