*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Sunseeker V3“ yra visiškai automatinė roboto vejapjovė, skirta jūsų veją palaikyti tvarkingai nupjautą be jokio rankinio pjovimo. Ji naudoja pažangią „Vision AI“ ir jutiklių technologiją, kad protingai naviguotų jūsų sode.
Ši vejapjovė veikia be perimetro laido, todėl nustatymas yra greitas ir paprastas, idealiai tinka vejoms iki maždaug 600 m².
Dėl tylaus darbo ir išmanaus navigavimo, „Sunseeker V3“ leidžia mėgautis nuolat prižiūrėta veja su minimaliomis pastangomis.
Integruotas 3D aptikimas užtikrina saugesnį darbą, o automatinis kelių zonų pjovimas tvarko kelias vejos zonas.
Tai puikus pasirinkimas mažiems ir vidutinio dydžio sodams, užtikrinant viso ploto padengimą ir efektyvius pjovimo ciklus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Vejos robotas be perimetro kabelio |
| Prekės ženklas | SUNSEEKER |
| Akumuliatoriaus įtampa | 25.9V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2.5Ah |
| Pjovimo plotis | 18cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | Reguliuojamas |
| Korpusas | ABS |
| Svoris | 9.200kg |
| Išmanusis įrenginys | Taip |
| Vejos plotas | 600m² |