*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Robotinė vejapjovė Mammotion YUKA mini 2 yra novatoriškas sprendimas vejos priežiūrai, skirta iki 800 m² plotams. Jos pažangi navigacijos sistema ir modernios technologijos užtikrina tikslų ir efektyvų pjovimą, suteikdamos jums daugiau laisvo laiko.
Pjovimo sistema, su 190 mm pločiu ir iki 60 mm aukščio reguliavimu, leidžia pasiekti puikių rezultatų. YUKA mini 2 turi 4,5 Ah bateriją, kuri užtikrina iki 120 min. darbo laiką, todėl vejos priežiūra tampa dar efektyvesnė.
Ši vejapjovė, turinti Triple-Camera AI Vision ir NetRTK sistemą, leidžia tiksliai judėti ir palaikyti reikiamą aplinkos tvarką. Integruotas 4G modulis su 3 metų duomenų planu suteikia galimybę nuotoliniu būdu valdyti įrenginį.
Komfortą ir patogumą garantuoja mažas svoris, tik 10,6 kg, bei kompaktiški matmenys. Su YUKA mini 2 jūsų veja bus tvarkinga be jokio vargo, todėl galėsite mėgautis gražiu ir žaliu sodu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Vejos robotas |
| Prekės ženklas | Mammotion |
| Pjovimo plotis | 19cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | - |
| Korpusas | Plastikas |
| Svoris | 10.6kg |