*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Roborock RockNeo Q105“ – tai pažangus sprendimas tiems, kurie nori užtikrinti nepriekaištingą vejos išvaizdą be jokių varginančių laidų. Šis 2WD modelis, skirtas iki 500 m² plotui, užtikrina precizišką pjovimą ir efektyvų darbo organizavimą.
Ateities technologijos, tokios kaip RTK ir VSLAM, leidžia robotui tiksliai naviguoti jūsų kieme, net ir sudėtingose teritorijose. Pjovimo procesas tampa sistemingas ir greitas, be chaotiško judėjimo, todėl veja nupjaunama greičiau ir tolygiau.
Roboto valdymas per mobiliąją programėlę suteikia galimybę nustatyti virtualias ribas, planuoti pjovimo tvarkaraščius ir stebėti roboto vietą realiu laiku. Be to, pažangūs jutikliai apsaugo jūsų augintinius ir sodo baldus.
Dėl tylaus veikimo ir IPX6 atsparumo vandeniui Roborock RockNeo Q105 yra lengvai prižiūrimas. Tai idealus pasirinkimas mieste arba priemiestyje, užtikrinantis laisvę ir komfortą vejos priežiūros srityje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Vejos robotas be perimetro kabelio |
| Prekės ženklas | Roborock |
| Akumuliatoriaus įtampa | -V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4Ah |
| Pjovimo plotis | 22cm |
| Min. pjovimo aukštis | 22 mmmm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | Reguliuojamas |
| Korpusas | ABS |
| Svoris | 12.3kg |
| Išmanusis įrenginys | Taip |
| Vejos plotas | 500m² |
| Savybės | Apsauga nuo vagystės, Kliūčių jutiklis, Valdymas programėle, Wi-Fi, Bluetooth, Laikmatis, Automatinis įkrovimas |