*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Belaidis vejos robotas „Sunseeker S4“ yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori nepriekaištingos vejos be jokių pastangų. Pasiruoškite patogiai prižiūrėti savo sodą su šiuo pažangiu įrenginiu, kuris naudoja LiDAR technologiją ir vaizdo atpažinimą.
Pamirškite sudėtingus instaliacijas – su „Drop & Go“ funkcija, tiesiog prijunkite robotą prie „Wi-Fi“ ir jis iš karto pasiruošęs darbui. Pagal 360° skenavimą, jis nesunkiai orientuojasi aplink obstrukcijas, siūlydamas maksimalų saugumą.
Unikalus „ride-on-edge“ režimas leidžia robotui efektyviai pjauti kraštus, todėl nebereikės papildomai rūpintis trimeriais. Su 20–60 mm pjovimo aukščiu ir 18 cm pločiu, jis pritaikomas įvairioms vejos sąlygoms.
Be to, „Sunseeker S4“ yra itin tylus, vos 60 dB triukšmo lygiu, ir atsparus vandeniui (IPX6), todėl galite visiškai atsipalaiduoti, žinodami, kad jūsų vejos robotas dirba už jus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Vejos robotas be perimetro kabelio |
| Prekės ženklas | SUNSEEKER |
| Akumuliatoriaus įtampa | 20V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4Ah |
| Pjovimo plotis | 18cm |
| Min. pjovimo aukštis | 200mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 600mm |
| Pjovimo padėtys | Rankinis aukščio reguliavimas |
| Korpusas | ABS |
| Svoris | 11kg |
| Išmanusis įrenginys | Taip |
| Vejos plotas | 1000m² |
| Savybės | Kliūčių jutiklis, Valdymas programėle, Automatinis įkrovimas, Išmanioji sistema |