*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Sunseeker V1 yra išmanus vejos pjovimo robotas, skirtas nedidelėms vejoms iki 300 m². Su tylia veikla ir Vision AI technologija, jis užtikrina efektyvų pjovimą.
Integruota monokulinė kamera padeda robotui atpažinti aplinką ir išvengti kliūčių, o plūduriuojantis pjovimo mechanizmas prisitaiko prie nelygaus paviršiaus.
Robotas gali lengvai įveikti šlaitus iki 17° / 27 %, todėl yra idealus nelygiems sodams. Išmanioji grįžimo funkcija leidžia greičiau grįžti į įkrovimo stotelę, kai baterijos lygis sumažėja.
Apsaugos klasė IPX5 garantuoja patikimą naudojimą įvairiomis sąlygomis, o valdymas per programėlę suteikia galimybę patogiai stebėti robotą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Vejos robotas be perimetro kabelio |
| Prekės ženklas | SUNSEEKER |
| Akumuliatoriaus įtampa | 20V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2Ah |
| Pjovimo plotis | 16cm |
| Min. pjovimo aukštis | 200mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 50mm |
| Pjovimo padėtys | Rankinis aukščio reguliavimas |
| Korpusas | ABS |
| Svoris | 6.65kg |
| Išmanusis įrenginys | Taip |
| Vejos plotas | 300m² |
| Savybės | Lietaus jutiklis, Valdymas programėle, Wi-Fi, Bluetooth |