*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Vejos robotas be perimetro kabelio |
| Prekės ženklas | Airseekers |
| Akumuliatoriaus įtampa | -V |
| Akumuliatoriaus talpa | -Ah |
| Pjovimo plotis | 22cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 90mm |
| Pjovimo padėtys | Reguliuojamas |
| Korpusas | ABS |
| Svoris | -kg |
| Išmanusis įrenginys | Taip |
| Vejos plotas | 3600m² |
| Savybės | Mulčiavimas, Lietaus jutiklis, Kliūčių jutiklis, Valdymas programėle, Wi-Fi, Bluetooth, Automatinis įkrovimas, Išmanioji sistema, GPS |