*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Mammotion Yuka Mini 2 1000“ yra pažangi robotinė vejapjovė, skirta be didelių pastangų palaikyti iki 1000 m² žalia nuosavybė idealiai nupjautą. Ši vejapjovė pasižymi belaidžiu ribų nustatymu, todėl montavimas ir derinimas yra paprasti ir greiti.
Su 360° LiDAR ir dirbtinio intelekto vizija, ji tiksliai orientuojasi aplinkoje, patikimai vengdama kliūčių ir optimaliai planuodama maršrutą. Išmaniosios programėlės dėka galite lengvai nustatyti pjovimo grafikus ir zonas, tad visada turėsite tvarkingą veja.
Dėl efektyvaus ličio jonų akumuliatoriaus, vejapjovė greitai sugrįžta įkrovimui, užtikrindama ilgą veikimo laiką. Kompaktiškas pjovimo plotis leidžia lengvai pasiekti siauresnes vietas ir aplink sodo elementus.
Robotas įveikia šlaitus ir nelygų reljefą, todėl puikiai tinka sudėtingesnėms vejoms. Saugos jutikliai gina tiek vejapjovę, tiek aplinką nuo galimų pavojų, o mažai priežiūros reikalaujantis pjovimas padeda išlaikyti sodą sveiką ir gražų.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Vejos robotas be perimetro kabelio |
| Prekės ženklas | Mammotion |
| Pjovimo plotis | 19cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 90mm |
| Pjovimo padėtys | Nenurodyta |
| Korpusas | Plastikas |
| Svoris | 11kg |
| Išmanusis įrenginys | Taip |
| Vejos plotas | 1000m² |