*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Worx WR147E.1 yra pažangus robotas-žoliapjovė, sukurtas kokybiškai prižiūrėti iki 1000 m² dydžio veją.
Su 20 cm pjovimo pločiu ir trimis ašmenimis, ši žoliapjovė užtikrina efektyvų pjovimą, o LCD ekranas leidžia lengvai stebėti veikimą.
Dėl automatinio grįžimo į bazinę stotį ir lietaus jutiklio, Worx WR147E.1 yra nepriklausomas ir patikimas pagalbininkas.
Savybės kaip mulčiavimo funkcija ir Krašto pjovimo funkcija padeda pasiekti geriausius rezultatus, o nuotolinis valdymas išmaniajame telefone užtikrina patogumą.
Robotas pagamintas iš tvirto plastiko ir sveria tik 12 kg, todėl jis lengvai juda per jūsų kiemą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Vejos robotas |
| Prekės ženklas | Worx |
| Akumuliatoriaus įtampa | 20V |
| Akumuliatoriaus talpa | -Ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Korpusas | Plastikas |
| Svoris | 12kg |
| Vejos plotas | 1000m² |
| Savybės | Apsauga nuo vagystės, Mulčiavimas, Lietaus jutiklis, Valdymas programėle |