*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Worx WR167E vejapjovės robotas yra puikus sprendimas tiems, kurie vertina komfortą ir modernias technologijas. Šis įrenginys automatiškai grįžta į savo bazę, tad jums nebereikės rūpintis akumuliatoriaus būkle. Jis gali dirbti iki 160 minučių, efektyviai apdirbdamas plotą iki 700 m².
Robotas veikia ypač tyliai – triukšmo lygis siekia tik 60 dB, leidžiantis mėgautis ramybe jūsų sode. Jo 180 mm pjovimo pločio peiliukai užtikrina efektyvų ir precizišką pjovimą.
Worx Landroid M700 Plus WR167E pasižymi ne tik savo galingu veikimu, bet ir daugybe pažangių funkcijų, kurios palengvina pjovimo procesą. Jis idealus sprendimas tiems, kurie nori turėti nepriekaištingai nupjautą sodą be didelių pastangų.
Šis robotas pagamintas iš plastiko, sveria 9.8 kg ir pasižymi penkiomis pjovimo padėtimis, leidžiančiomis pritaikyti pjovimo aukštį nuo 30 mm iki 60 mm. Taigi, nepriklausomai nuo to, koks jūsų sodas, jis puikiai išpildys jūsų lūkesčius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Vejos robotas |
| Prekės ženklas | Worx |
| Akumuliatoriaus įtampa | -V |
| Akumuliatoriaus talpa | -Ah |
| Pjovimo plotis | 18cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Korpusas | Plastikas |
| Svoris | 9.8kg |
| Išmanusis įrenginys | Taip |
| Vejos plotas | 700m² |