*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Razer Kraken Kitty V2 BT yra pažangios belaidės žaidimų ausinės, sukurtos ilgam naudojimui ir maksimaliai patirčiai. Su unikaliu per ausį dizainu ir RGB apšvietimu, šios ausinės ne tik suteikia išskirtinį garsą, bet ir puikiai atrodo.
Šios ausinės pasižymi 40 mm membranomis, kurios užtikrina aukštos kokybės garsą visame dažnių diapazone nuo 20 Hz iki 20 kHz. Integruotas mikrofonas leidžia lengvai bendrauti su komandos nariais, o belaidžio ryšio technologija užtikrina laisvę judėti iki 10 m atstumu.
Su galimybe dirbti iki 40 valandų, Razer Kraken Kitty V2 BT yra puikus pasirinkimas ilgam žaidimų laikui. Be to, unikalios kačiuko ausys su LED apšvietimu suteikia individualumo ir stiliaus bet kuriame žaidimų renginyje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Nenurodyta |
| Tipas | Žaidimų ausinės, Nenurodyta |
| Nešiojimo būdas | Ant ausų dedamos, Nenurodyta |
| Paskirtis | Nenurodyta |
| Spalva | Nenurodyta |
| Jungties tipas | Bluetooth, Nenurodyta |
| Mikrofonas | Nenurodyta |
| Triukšmo slopinimas | Nenurodyta |
| Funkcijos | Nenurodyta |
| Laido ilgis | Be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000Hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | RGB apšvietimas (Razer Chroma RGB); Kačiuko ausys su LED; Žaidimų režimas (~40 ms); Įkrovimo laikas: iki 3 val. |
| Jautrumas (dB/mW) | 96 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 40val. |
| Konstrukcija | Su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20Hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000Hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Integruotas |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Nėra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 5 |