*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Steelseries Arctis Nova 3pw belaidės ausinės užtikrina neprilygstamą garso patirtį, idealiai tinkančią žaidimams. Su specialiais išankstiniais nustatymais, leidžiančiais geriau girdėti žingsnius, tai geriausias pasirinkimas tokioms žaidimų platformoms kaip Fortnite ir Call of Duty.
Ausinės pasižymi greitu įkrovimu, kurio metu, vos per 15 minučių, galite gauti 9 valandų klausymo laiką. Bendra akumuliatoriaus veikimo trukmė siekia 40 valandų, todėl ilgus žaidimo maratonus galėsite žaisti be pertraukų.
Neodimio magnetiniai keičiantys garso elementai užtikrina aukščiausią garso kokybę, todėl kiekvienas taktika ir garsas bus išgirsti aiškiai. Su integruotu mikrofonu jūsų balsas skambės aiškiai ir švariai, leidžiant jums bendrauti su komandos nariais be trukdžių.
Belaidės ausinės ne tik puikiai atrodo, bet ir yra itin patogios dėvėti, todėl galite laisvai žaisti ilgą laiką nejausdami diskomforto. Pasirinkite Steelseries Arctis Nova 3pw ir patirkite naują žaidimų lygį.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | SteelSeries |
| Tipas | Belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Spalva | Pilka |
| Jungties tipas | USB-C |
| Mikrofonas | Yra |
| Triukšmo slopinimas | ENC (mikrofonui) |
| Funkcijos | Spartusis įkrovimas |
| Laido ilgis | Be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | -Hz |
| Varža (Ω) | NenurodytaΩ |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | Vartotojo vadovas |
| Jautrumas (dB/mW) | Nenurodyta |
| Palaikomos technologijos | A2DP |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 15m |
| Konstrukcija | Su lankeliu |
| Svoris | 260g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Ant kaušelio |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Nėra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 5 |