*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Truthear Zero Blue2 ausinės su dviguba vidine magnetine sistema ir dinaminiais garsiakalbiais užtikrina neprilygstamą garso kokybę. Šios laidinės ausinės su 10 mm ir 7,8 mm garsiakalbiais optimizuoja vidutinius ir aukštus dažnius, suteikdamos jums išskirtinę klausymo patirtį.
Naudojant pažangią DLP 3D spausdinimo technologiją, šių ausinių korpusas yra tvirtas ir estetiškai patrauklus. Dėl silikono uždengimo metodo, šios ausinės atitinka aukščiausius reikalavimus tiek komfortui, tiek garso efektyvumui.
ZERO:BLUE2 yra aprūpintos patobulintu koaksialiniu vario ir sidabru dengtu kabeliu, kuris gerokai pagerina garso kokybę ir sumažina kabelių supainiojimo riziką. Be to, galite pasirinkti variantą su mikrofonu, kuris puikiai tinka skambinimui ir žaidimams.
Su 0.78 mm 2-pin jungtimi, šios ausinės yra lengvai pritaikomos ir užtikrina puikų garso atkūrimą, todėl jos puikiai tinka tiek muzikai, tiek monitoringo darbams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | TRUTHEAR |
| Tipas | Laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Spalva | Mėlyna |
| Jungties tipas | 3.5 mm (AUX), 3.5 mm (Mini jack) |
| Mikrofonas | Nėra |
| Triukšmo slopinimas | Ne |
| Funkcijos | Nėra |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000Hz |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | Ausų pagalvėlės, Dėklas, Ausinės |
| Kita informacija | 2 dinaminiai garsiakalbiai (10 mm + 7.8 mm); DLP 3D spausdintas korpusas; nuimamas kabelis; 0.78 mm 2-pin jungtis prie ausinių; sidabru dengtas OFC koaksialinis kabelis (~294 gyslos); galima versija su mikrofonu |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | AUX |
| Atminties kortelės lizdas | Ne |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20Hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000Hz |
| Priedai | Laidas |