*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Yamaha HPH150WH baltoje spalvoje – tai puikios laidinės ausinės, skirtos muzikos mėgėjams ir profesionalams. Šios uždaros konstrukcijos ausinės suteikia neprilygstamą garso kokybę ir komfortą dėl jų dinaminio garsiakalbio, kurio diametras yra 40 mm.
Su 48 omų varža ir 101 dB garso slėgiu, šios ausinės užtikrina aiškų ir galingą garsą, atkurdamos dažnių juostą nuo 20 Hz iki 20 kHz. Jos idealiai tinka muzikos instrumentams, todėl puikiai pasitarnaus tiek studijose, tiek namuose.
Ilgas 2 m laidas su 3.5 mm jungtimi ir 6.3 mm adapteriu leidžia jums laisvai judėti ir prisijungti prie įvairių prietaisų. Su svoriu vos 163 g, šios ausinės yra patogios ir praktiškos ilgesniam naudojimui.
Būkite tikri, jog pasirinkę Yamaha HPH150WH, mėgausitės švariomis garso linijomis ir komfortu bet kurioje aplinkoje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Yamaha |
| Tipas | Laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Muzikos instrumentams |
| Spalva | Balta |
| Jungties tipas | 6.3 mm, 3.5 mm (AUX) |
| Mikrofonas | Nėra |
| Triukšmo slopinimas | Ne |
| Funkcijos | Nėra |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000Hz |
| Jautrumas | 101dB |
| Varža (Ω) | 48Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | Vartotojo vadovas, Adapteris |
| Kita informacija | Atviros konstrukcijos (open-air); 6,3 mm adapteris komplekte |
| Jautrumas (dB/mW) | 101 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | Ne |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Ausinės (Headphones) |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20Hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000Hz |
| Svoris | 163g |