*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Jabra Evolve2 85“ yra belaidės ausinės, sukurtos darbui, užtikrinančios aukštos kokybės garsą ir komfortą net ilgiausių darbo valandų metu.
Šios ausinės su triukšmo slopinimo funkcija leidžia susikoncentruoti ir išvengti aplinkos trikdžių, kas ypač svarbu dirbant biure ar namuose.
Juoda spalva ir aptakus dizainas suteikia šiuolaikišką išvaizdą, o reguliuojamas lankelis užtikrina patogų nešiojimą.
Su mikrofonu, kuris yra ištraukiamas, galite lengvai bendrauti ir dalyvauti konferencinėse skambučiuose.
„Jabra Evolve2 85“ taip pat pasižymi iki 37 valandų muzikinio klausymo laiku ir greito įkrovimo galimybe, leidžiančia naudoti ausines net ir skubiais atvejais.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | JABRA |
| Tipas | Belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Darbui |
| Spalva | Juoda |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Mikrofonas | Yra |
| Triukšmo slopinimas | Taip |
| Funkcijos | Mikrofonas, Triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000Hz |
| Jautrumas | 35dB |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | Įkrovimo laikas: iki 2.5 val.; Muzikos klausymo trukmė: iki 37 val.; Spartusis įkrovimas: ~15 min. ≈ 8 val.; Lankelis: reguliuojamas; Gera garso izoliacija; Aptakus dizainas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | Ne |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Svoris | 286g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Ištraukiamas |