*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Jabra Evolve2 85 yra profesionalios belaidės ausinės, puikiai tinkamos tiek darbui, tiek laisvalaikiui. Jos suprojektuotos atsižvelgiant į komfortą ir aukštą garso kokybę.
Šios ausinės siūlo pažangią triukšmo slopinimo funkciją, užtikrinančią, kad galėtumėte mėgautis muzika ar viešaisiais pokalbiais be trukdžių. 40 mm membranos garantuoja galingą ir aiškų garsą, o nuotolis iki 30 metrų leidžia laisvai judėti.
Jų reguliuojamas lankelis ir geriausia garso izoliacija užtikrina, kad ilgai nejausite diskomforto. Taip pat, su ištraukiamu mikrofonu, jos puikiai tinka tiek telefoniniams pokalbiams, tiek vaizdo konferencijoms.
Su 37 valandų baterijos veikimu, Jabra Evolve2 85 yra idealus pasirinkimas visiems, ieškantiems patikimų ir išmanių belaidžių ausinių.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | JABRA |
| Tipas | Belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Universalios |
| Spalva | Juoda |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Mikrofonas | Yra |
| Triukšmo slopinimas | Taip |
| Funkcijos | Mikrofonas, Triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | Nenurodytam |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000Hz |
| Jautrumas | -dB |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | Įjungimo/išjungimo mygtukas, Gera garso izoliacija, Lankelis: reguliuojamas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 30m |
| Atminties kortelės lizdas | Ne |
| Maksimalus veikimo laikas | 37val. |
| Konstrukcija | Su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Ištraukiamas |