*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Logitech G733 belaides ausines su LIGHTSPEED technologija pasižymi daugiau nei 29 valandų baterijos veikimo laiku, leidžiančiu jums žaisti be jokių laidų. Su šia technologija mėgausitės iki 20 metrų nuotoliu nuo kompiuterio, o tai suteikia didesnę laisvę.
Su 16,8 milijono spalvų RGB apšvietimu, galite suasmeninti ausinių išvaizdą ir sukurti unikalią žaidimų atmosferą. Naudodami nemokamą G HUB programinę įrangą, lengvai pritaikysite apšvietimą ir garsą pagal savo pageidavimus.
G733 ausinės yra lengvos, sveriančios vos 278 gramus, todėl puikiai tinka ilgiems žaidimų seansams. Dviejų sluoksnių atminties putos užtikrina komfortą ir sumažina spaudimo taškus.
Įtraukiantis garso patyrimas garantuojamas su PRO-G tvarkyklėmis ir DTS Headphone:X 2.0 erdviniu garsu. Sertifikuotas garsas užtikrina aiškų ryšį su socialiniais tinklais, kaip Discord.
Tai yra puikus pasirinkimas tiek žaidimams, tiek muzikos klausymuisi, užtikrinantis nepriekaištingą kokybę ir stilingą dizainą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Logitech |
| Tipas | Belaidės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | Ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Spalva | Juoda |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Mikrofonas | Yra |
| Triukšmo slopinimas | Ne |
| Funkcijos | Mikrofonas |
| Laido ilgis | Be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 100 - 10Hz |
| Jautrumas | 87.5dB |
| Varža (Ω) | 39Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | Valdymo mygtukai ant ausinių; Ausų pagalvėlės – dviejų sluoksnių atminties putos; Reguliuojamas pakabos dirželis; Discord sertifikuotas garsas; Programinė įranga: Logitech G HUB |
| Jautrumas (dB/mW) | 87 |
| Palaikomos technologijos | Mac OS, Windows |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Ausinės (Headphones) |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20Hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000Hz |
| Svoris | 278g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Bevielis |