*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Sennheiser HD 280 Pro laidinės ausinės yra puikus pasirinkimas visiems žaidimų entuziastams. Su uždara konstrukcija ir gera garso izoliacija, šios ausinės užtikrina nepakartojamą garso patirtį.
Ausinės yra patogiai nešiojamos, ant ausų dedamos, o jų sulankstoma konstrukcija leidžia lengvai jas transportuoti. Pasukami ausų kaušeliai suteikia papildomo komforto, o 3 metrų laidas užtikrina laisvę judėti.
HD 280 Pro taip pat turi 6.3 mm adapterį komplekte, kad galėtumėte jas naudoti su įvairiais įrenginiais. Su puikiu atkuriamų dažnių ruožu, šios ausinės yra idealus pasirinkimas tiek kasdieniam naudojimui, tiek intensyviems žaidimams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Sennheiser |
| Tipas | Laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | Ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Spalva | Juoda |
| Jungties tipas | 6.35 mm, 3.5 mm (AUX) |
| Mikrofonas | Nėra |
| Triukšmo slopinimas | Ne |
| Funkcijos | Nėra |
| Laido ilgis | 3m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 8 - 25000Hz |
| Jautrumas | -dB |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | Gera garso izoliacija; Uždara konstrukcija; Sulankstoma konstrukcija; Pasukamos ausų kaušeliai; 6.3 mm adapteris komplekte |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | Nenurodyta |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Svoris | -g |