*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Beyerdynamic DT 797 PVP ausinės yra puikus pasirinkimas dirbant. Jos teikia puikią garso izoliaciją ir komfortą, todėl idealiai tinka ilgesnėms darbo valandoms.
Šios ant ausų dedamos ausinės pasižymi reguliuojamu lankeliu ir patogiomis dirbtinės odos pagalvėlėmis, kurios užtikrina malonų nešiojimą.
Ausinės turi integruotą mikrofoną, kuris leidžia lengvai bendrauti, o 6.35 mm jungtis užtikrina plataus spektro naudojimą. Jų atkuriamų dažnių ruožas siekia net 5 - 35000 Hz.
Su 250Ω varža ir optimaliu jautrumu, šios ausinės suteikia puikų garso kokybę tiek žemais, tiek aukštais dažniais. Kärnas svoris 395 g, todėl jos lengvos ir patogios nešioti.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Beyerdynamic |
| Tipas | Laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Darbui |
| Spalva | Mėlyna |
| Jungties tipas | 6.35 mm |
| Mikrofonas | Yra |
| Triukšmo slopinimas | Ne |
| Funkcijos | Mikrofonas |
| Laido ilgis | Nenurodytam |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 5 - 35000Hz |
| Jautrumas | -dB |
| Varža (Ω) | 250Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | Ausinės |
| Kita informacija | Gera garso izoliacija, Lankelis: reguliuojamas, Pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | Nenurodyta |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Svoris | 395g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Padėties koregavimas |