*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Sennheiser Sport True Wireless ausinės yra puikus pasirinkimas aktyviems žmonėms, mėgstantiems sportą. Šios belaidės ausinės pasižymi patogiu dizainu, kuris užtikrina tvirtą prigijimą ausyse, todėl galite jaustis laisvai judėdami.
Ausinės yra su integruotu mikrofonu, todėl galite patogiai atsakyti į skambučius net ir treniruotės metu. Su IP54 standartą atitinkančiu vandens ir dulkių atsparumu, šios ausinės tinka bet kokioms sąlygoms.
Sennheiser Sport True Wireless ausinės užtikrina išskirtinę garso kokybę, kurią palaiko plačias atkuriamų dažnių galimybės. Su 9 valandų veikimo laiku, jos leis mėgautis muzika viso ilgio treniruotės metu.
Naudodamiesi Bluetooth jungtimi, jūs galite laisvai judėti iki 10 metrų nuotolyje. Komplekte rasite ausų pagalvėles, dėklą ir USB-C įkrovimo kabelį, todėl viskas, ko reikia, yra po ranka.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Sennheiser |
| Tipas | Belaidės ausinės, Ausinės sportui |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | Sportui |
| Spalva | Juoda |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Mikrofonas | Yra |
| Triukšmo slopinimas | Ne |
| Funkcijos | Mikrofonas |
| Laido ilgis | Be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 5 - 21000Hz |
| Jautrumas | 110dB |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | Ausų pagalvėlės, Dėklas, Ausinės, USB-C Charge Cable |
| Kita informacija | IP54 |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | Ne |
| Maksimalus veikimo laikas | 9val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Svoris | 55g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Integruotas |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Nėra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 5 |