*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | AUDIO TECHNICA |
| Tipas | Laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Nenurodyta |
| Spalva | Juoda |
| Jungties tipas | XLR |
| Mikrofonas | Lankstus |
| Triukšmo slopinimas | Ne |
| Funkcijos | Mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Varža (Ω) | 600Ω |
| Palaikomos technologijos | Nenurodyta |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | Nenurodytam |
| Atminties kortelės lizdas | Ne |
| Maksimalus veikimo laikas | Nenurodytaval. |
| Konstrukcija | Su lankeliu |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 18000Hz |
| Svoris | 60g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Ant galvos |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Nėra |