*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Hama Passion Turn yra inovatyvios belaidės ausinės, leidžiančios mėgautis muzika ir skambučiais be jokių suvaržymų. Jų 2‑in‑1 dizainas leidžia lengvai konvertuoti jas į Bluetooth garsiakalbį, todėl galėsite pasidalinti mėgstamais garsais su kitais.
Su integruotu ekvalaizeriu galite pritaikyti garso profilį pagal savo nuotaiką – pasirinkite papildomą bosą, akcentuokite aukštus dažnius arba rinkitės subalansuotą profilį. Patogus virš ausų dizainas su paminkštintomis ausų kaušeliais užtikrina malonų klausymąsi ilgoms valandoms.
Hama Passion Turn taip pat turi triukšmo mažinimo mikrofoną, todėl idealiai tinka aiškiems pokalbiams per telefoną ar balso asistentą. Be to, ilgalaikė baterija (iki 25 valandų) garantuoja, kad galėsite klausytis muzikos visą dieną.
Šios ausinės sveria vos 292 g, todėl yra pakankamai lengvos nešioti kasdieniame gyvenime, o jų elegantiškas dizainas puikiai dera tiek prie laisvalaikio, tiek prie profesinės aprangos.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Hama |
| Tipas | Belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Muzika |
| Spalva | Juoda |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Mikrofonas | Integruotas |
| Triukšmo slopinimas | Mikrofono triukšmo mažinimas |
| Funkcijos | Mikrofonas |
| Laido ilgis | Be laidom |
| Pakuotės turinys | Vartotojo vadovas, Kabelis, Dėklas |
| Palaikomos technologijos | A2DP |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 25val. |
| Konstrukcija | Su lankeliu |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 16000Hz |
| Svoris | 292g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Integruotas |
| Priedai | Dėklas |
| Populiarūs modeliai | JBL Tune 720bt |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Nėra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 5 |