*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Technics EAH-A800E-K yra aukščiausios klasės belaidės ausinės, puikiai tinkančios tiek muzikos klausymuisi, tiek ir kasdieniam naudojimui.
Su hibridine triukšmo slopinimo technologija, šios ausinės užtikrina nepriekaištingą klausymo patirtį, nesukeldamos trukdžių iš aplinkos.
Aukštos kokybės garso atkūrimas su dažnių ruožu nuo 4 Hz iki 40 kHz leis jums mėgautis kiekviena muzikinė detalė. Jautrumas siekia 105 dB, todėl garso išraiška bus itin aiški net ir tyliose vietose.
Lengvas ir aptakus dizainas užtikrina, kad ausinės būtų patogios ilgalaikiam dėvėjimui, o 50 valandų akumuliatoriaus veikimo laikas leidžia naudoti jas visą dieną be pertraukų.
Technics EAH-A800E-K yra integruotas mikrofonas, skirtas telefoniniams pokalbiams ir balso komandoms, todėl tai puikus pasirinkimas dinamiškam gyvenimo būdui.
Belaidės ausinės palaiko Bluetooth jungtį ir yra suderinamos su įvairiais įrenginiais, suteikdamos jums laisvę judėti.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Technics |
| Tipas | Belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Universalios |
| Spalva | Sidabrinė |
| Jungties tipas | Bluetooth, 3.5 mm (AUX) |
| Mikrofonas | Yra |
| Triukšmo slopinimas | Taip |
| Funkcijos | Mikrofonas, Triukšmo slopinimas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 4 - 40000Hz |
| Jautrumas | 105dB |
| Varža (Ω) | 34Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | Hybrid ANC, Multipoint, Aptakus dizainas, Įjungimo/išjungimo mygtukas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | Ne |
| Maksimalus veikimo laikas | 50val. |
| Konstrukcija | Su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 4Hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 40000Hz |
| Svoris | 298g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Integruotas |
| Priedai | Laidas audio 1.2 m, USB-C Charge Cable, Dėklas |