*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Razer Kraken Kitty V2 ausinės yra ideali pasirinkimas žaidėjams, ieškantiems operatorinio komforto ir stiliaus. Rožinės spalvos dizainas išsiskiria ir suteikia unikalumo jūsų žaidimų patirčiai.
Su Razer Chroma™ RGB apšvietimu galėsite pritaikyti ausinių kaušelių spalvas pagal savo nuotaiką, pasirinkdami iš daugiau nei 16,8 milijono spalvų. Šis reaguojantis apšvietimas ne tik puošia, bet ir suteikia dinamiškumo jūsų transliacijoms.
Ausinių kaušeliai, pagaminti iš hibridinio audinio ir dirbtinės odos, užtikrina ne tik komfortą, bet ir puikią triukšmo izoliaciją. Valandų valandas galėsite mėgautis žaidimais, nenusilpdami dėl diskomforto.
Svarbus mikrofono integravimas suteikia galimybę sklandžiai bendrauti žaidimo metu, o 2 metrų laido ilgis suteikia patogumą judinti ausines. Razer Kraken Kitty V2 tai ne tik efektas, bet ir funkcionalumas!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Razer |
| Tipas | Laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | Ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Spalva | Rožinė |
| Jungties tipas | USB |
| Mikrofonas | Yra |
| Triukšmo slopinimas | Ne |
| Funkcijos | Mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000Hz |
| Jautrumas | -dB |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | Razer Chroma RGB; Reaktyvus (stream) apšvietimas ausinių kaušeliuose; Pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda su audiniu; Lankelis: reguliuojamas; Gera garso izoliacija |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | Nenurodyta |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Svoris | 325g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Integruotas |