*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Įspūdingo žalio atspalvio "Huawei FreeBuds Pro 3" ausinės skirtos moderniems muzikos mėgėjams ir keliaujantiems profesionalams. Jų belaidis dizainas ir pažangi triukšmo slopinimo technologija užtikrina ne tik stilių, bet ir puikų garso kokybę.
Šios ausinės užtikrina patogumą ir garso izoliaciją, todėl idealios ilgesnėms kelionėms, treniruotėms ar dirbant triukšmingose aplinkose. Bluetooth ryšys suteikia galimybę lengvai prisijungti prie jūsų įrenginių.
Integruotas mikrofonas leidžia aiškiai bendrauti, o triukšmo slopinimo funkcija užtikrina, kad galėsite mėgautis muzika be trukdžių. IP54 apsaugos reitingas garantuoja, kad ausinės atsparios dulkių ir purslų poveikiui.
Be to, šios ausinės skleidžia krištolo skaidrumo garsą, turinčią dažnių diapazoną nuo 14 iki 48 000 Hz, ir yra sukurtos taip, kad kuo geriau priglustų prie ausies.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | HUAWEI |
| Tipas | Belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | Universalios |
| Spalva | Žalia |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Mikrofonas | Yra |
| Triukšmo slopinimas | Taip |
| Funkcijos | Mikrofonas, Triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | Be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 14 - 48000Hz |
| Jautrumas | -dB |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 11mm |
| Pakuotės turinys | Vartotojo vadovas, Ausų pagalvėlės, Ausinės, USB-C Charge Cable, Charging case |
| Kita informacija | IP54 |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -Hz |
| Svoris | 11.6g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Integruotas |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Nėra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 5 |