*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
HP Poly EncorePro 515 – tai laidinės ausinės, sukurtos komfortui ir našumui darbo aplinkoje.
Šios ausinės, turinčios juodą spalvą, puikiai tinka ilgalaikiam naudojimui, leidžiančios dirbti be nuovargio.
Jos yra ant ausų dedamos, todėl užtikrina tvirtą prigludimą ir stabilumą, net ir intensyviausio darbo metu.
Su mikrofonu įmontuotu ausinėse, galite lengvai bendrauti su kolegomis be jokio triukšmo sutrikdymo.
Šios ausinės jungiasi per USB-A, todėl jų naudojimas yra labai praktiškas ir paprastas.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | HP |
| Tipas | Laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Darbui |
| Spalva | Juoda |
| Jungties tipas | USB-A |
| Mikrofonas | Yra |
| Triukšmo slopinimas | Ne |
| Funkcijos | Mikrofonas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000Hz |
| Varža (Ω) | 51Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | Vartotojo vadovas |
| Jautrumas (dB/mW) | 89 |
| Palaikomos technologijos | A2DP |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 1.2m |
| Atminties kortelės lizdas | Ne |
| Konstrukcija | Su lankeliu |
| Svoris | 87g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Ant laido |
| Populiarūs modeliai | Bose Quietcomfort Ultra |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Nėra |