*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Shokz OpenFit Air belaidės ausinės su kabliukais puikiai tinka skambinimui, muzikai ir sportui. Jos svoris yra vos 8,7 g kiekvienai ausinei, todėl jas lengva nešioti visą dieną.
Ausinės pasižymi modernia Bluetooth 5.2 ryšio technologija, užtikrinančia stabilų ir greitą jungimą. IP54 klasės apsauga garantuoja, kad jos atsparios drėgmei ir dulkėms, taigi galite jas naudoti bet kokiomis oro sąlygomis.
Su 40 mAh talpos baterija ir greituoju įkrovimu, galite be vargo klausytis muzikos ar dalyvauti skambučiuose iki 28 valandų. Įmontuotas mikrofonas užtikrina aiškų garsą, o 96,2 dB jautrumas garantuoja puikią garso kokybę.
Balta spalva suteikia šiuolaikišką išvaizdą, o įkišamos ausinės patogiai priglunda prie ausies, kad galėtumėte mėgautis kiekviena akimirka. Pasinerkite į muzikos pasaulį su Shokz OpenFit Air!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | SHOKZ |
| Tipas | Belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | Darbui |
| Spalva | Balta |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Mikrofonas | Yra |
| Triukšmo slopinimas | Nenurodyta |
| Funkcijos | Mikrofonas |
| Laido ilgis | Be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 50 - 16000Hz |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 28val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 50Hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 16000Hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | Integruotas |