*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Tellur 2.1 Hypnos garso sistema suteikia nepaprastą garso aiškumą ir galingą bosą, puikiai pritaikytą bet kokiam kambariui. Jos integracija su televizoriais užtikrina momentinį namų kino sprendimą, leidžiantį mėgautis kokybišku garsu.
Ši sistema automatiškai atkuria išsamų, aukštos išvesties garsą, nepriklausomai nuo naudojamo formato. Integruotas Bluetooth® ryšys leidžia lengvai transliuoti muziką iš išmaniojo telefono ar kompiuterio, o tai užtikrina maksimalų patogumą.
Garsiakalbio konstrukcija apima 2,1 kanalus, o galia siekia 48 W RMS, leidžianti pasiekti aukštos kokybės garso našumą. Nuotolinio valdymo pultas suteikia galimybę patogiai valdyti garsą.
„Hypnos“ garso sistema yra idealus pasirinkimas muzikos ir filmų mėgėjams, siekiantiems išskirtinio garso patirties savo namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Tellur |
| Kolonėlių tipas | Soundbar |
| Stiprinimas | Skaitmeninis stiprintuvas |
| Juostų skaičius | 2.1 |
| Dažnių ruožas | 65 - 20000Hz |
| Galia (RMS) | 48W |
| Nominali varža | 4Ω |
| Bluetooth | Taip |
| Spalva | Juoda |
| Matmenys | Soundbar: 500 x 112 x 54 mm; Subwoofer: 387 x 367 x 95 mmmm |
| Korpusas | Nenurodyta |
| Komplekte | Nuotolinio valdymo pultas |