*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ViewSonic PA503W projektorius suteikia įspūdingą vaizdo kokybę, idealiai tinkančią mokykloms ir verslo susitikimams. Su 3600 ANSI liumenų ryškumu, jis užtikrina puikią matomumą tiek šviesiose, tiek tamsiose patalpose.
Šio projektoriaus SuperColour™ technologija garantuoja tikrovišką spalvų perteikimą, leidžiantį mėgautis detaliais vaizdais įvairiomis sąlygomis. Ilgas lempos tarnavimo laikas, siekiantis 5000 valandų, užtikrina mažesnes priežiūros išlaidas ir ilgesnį naudojimo laiką.
Projektorius palaiko WXGA raišką (1280x800) ir 22000:1 kontrastą, kuo garantuoja tikslius ir aiškius vaizdus. Jo kompaktiški matmenys leidžia lengvai integruoti šį prietaisą bet kurioje aplinkoje.
Suderinamas su įvairiomis jungtimis, įskaitant HDMI, VGA ir USB, PA503W projektorius yra universalus sprendimas, tinkantis įvairiems pritaikymams, pradedant nuo pristatymų ir baigiant filmo peržiūromis.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Priedas |
| Prekės ženklas | ViewSonic |
| Projektavimo sistema | DLP |
| Kontrastas | 22000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1280 x 800 |
| Maksimali raiška | 1280 x 800 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3600 |
| Jungtys | VGA, RS-232, USB, 3.5 mm |
| Išvesties jungtys | Composite, D-Sub, HDMI, RS-232, Mini Jack, Mini USB |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 30 - 300 |
| Projektoriaus lempa | 190 |
| Matmenys | 294 x 218 x 110cm |
| Svoris | 2.2kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 5000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | Yra |
| Pakuotės turinys | Laidas |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Nėra |
| Artinimas, kartais | Nenurodyta |
| Spalva | balta |
| Įmontuotos kolonėlės | Taip |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | Zoom, Ryškumo reguliavimas, Fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Vaizdo technologija | DLP |
| DVI | Ne |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.74m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 7.6m |
| Aukštis | 110mm |
| Plotis | 294mm |
| Gylis | 218mm |