*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
EPSON Lifestudio POP Projektorius EF-62B siūlo nepaprastą 4K UHD vaizdo kokybę, patenkindamas net reikliausių vartotojų lūkesčius.
Su kontrastu 5000000:1 ir 700 ANSI liumenų ryškumu, šis projektorius garantuoja ryškius ir aiškius vaizdus įvairiomis apšvietimo sąlygomis.
Nešiojamas projektorius, sveriantis tik 2,2 kg, puikiai tinka kelionėms, verslo prezentacijoms ar filmų vakarams namuose.
Projektorius taip pat turi USB 3.0 jungtį, leisiančią lengvai prijungti išorinius įrenginius ir užtikrinti sklandžią medijos peržiūrą.
Be to, su 30 000 valandų ilgaamžiškumo lempa, jums nereikės jaudintis dėl dažnų keitimų.
Pasirinkite EPSON EF-62B ir mėgaukitės kokybiškais vaizdais bei naudotojų draugiška patirtimi bet kurioje aplinkoje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Nešiojamas projektorius |
| Prekės ženklas | Epson |
| Projektavimo sistema | 4K UHD |
| Kontrastas | 5000000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maksimali raiška | 4096x2160 4K |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 700 |
| Jungtys | USB 3.0, Komponentinė įvestis |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | Nenurodyta |
| Projektoriaus lempa | - |
| Svoris | 2.2kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 30000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | Yra |
| Pakuotės turinys | Projektorius, Laidas |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Yra |
| Operacinė sistema | Google TV |
| Artinimas, kartais | Nenurodyta |
| Spalva | Juoda |
| Įmontuotos kolonėlės | Taip |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Vaizdo technologija | 3LCD |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.8m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 4m |
| Aukštis | 75mm |
| Gylis | 190mm |