*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
BenQ 9H.JNE77.13E lazerinis projektorius pasižymi aukšta 1920 x 1200 tikrąja raiška, todėl užtikrina itin kokybišką vaizdą.
Su 4000 ANSI liumenų ryškumu ir 20000:1 kontrastu, šis projektorius puikiai tinka tiek namų, tiek biuro naudojimui.
Projektorius pasiekia 4:3 vaizdo proporcijas, suteikdamas galimybę mėgautis aiškiais ir ryškiais atvaizdais, net ir prastai apšviestose patalpose.
Jo matmenys yra 29.6 x 22.1 x 12 cm, o svoris - 2.3 kg, tad lengvai transportuojamas ir montuojamas bet kur.
Be to, šis projektorius turi integruotas kolonėles, nuotolinio valdymo funkciją ir palaiko įvairius vaizdo formatus, tokius kaip JPEG, PNG, ir HDTV.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Lazerinis projektorius |
| Gamintojo kodas | 9H.JNE77.13E |
| Prekės ženklas | BenQ |
| Projektavimo sistema | DLP |
| Kontrastas | 20000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 4:3 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1200 |
| Maksimali raiška | 1024 x 768 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 4000 |
| Jungtys | VGA, RCA, USB, HDMI |
| Išvesties jungtys | USB, VGA, RCA, D-Sub, HDMI, Mini Jack |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 4:3 |
| Spalvų sistema | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Projektoriaus lempa | 1 |
| Galia | 260W |
| Matmenys | 29.6x22.1x12cm |
| Svoris | 2.3kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 6000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | Nenurodyta |
| Palaikomi formatai | JPEG, HD, PNG, BMP, HDTV, MP3 |
| Pakuotės turinys | Projektorius |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Nenurodyta |
| Vidinė atmintis | -GB |
| Artinimas, kartais | 1.96 - 2.15:1 |
| Spalva | balta |
| Įmontuotos kolonėlės | Taip |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | Kontrasto reguliavimas |
| Nuotolinis valdymas | taip |
| 3D funkcija | Taip |
| Vaizdo technologija | Nenurodyta |
| DVI | Nenurodyta |
| Projekcijos atstumas - min. | -m |
| Projekcijos atstumas - maks. | -m |
| Aukštis | 120mm |
| Plotis | 296mm |
| Gylis | 221mm |