*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Optoma ZH350 yra galingas DLP projektorius, kuris puikiai tinka verslo aplinkai. Su 3600 ANSI liumenų ryškumu, jis užtikrina aiškų ir ryškų vaizdą, net ir apšviestose patalpose.
Projektorius palaiko 1080p raišką ir HDR10 technologiją, suteikdamas galimybę mėgautis kokybiškais vaizdais. Be to, jis siūlo platų vaizdo dydžio diapazoną - nuo 20 iki 300 colių.
Optoma ZH350 turi dviejų HDMi prievadų galimybę, todėl lengvai prijungsite įvairius prietaisus. Įmontuoti garsiakalbiai užtikrina kokybišką garso perteikimą, o 27 dB triukšmo lygis užtikrina ramybę per pristatymus.
Šio projektoriaus lazerinis šviesos šaltinis užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką, iki 30 000 valandų, todėl jis yra ekonomiškas ir patikimas pasirinkimas.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Projektorius |
| Prekės ženklas | Optoma |
| Projektavimo sistema | DLP |
| Kontrastas | 300000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3600 |
| Jungtys | Audio, RS-232, HDMI |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 20 - 300 |
| Spalvų sistema | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Projektoriaus lempa | 1 |
| Svoris | 4.2kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 30000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | Nenurodyta |
| Palaikomi formatai | Nenurodyta |
| Pakuotės turinys | Projektorius |
| Jungties tipas | HDMI |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Nėra |
| Artinimas, kartais | Nėra |
| Spalva | balta |
| Įmontuotos kolonėlės | Taip |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| 3D funkcija | Taip |
| Vaizdo technologija | DLP |
| DVI | Ne |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.8m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 10m |
| Aukštis | 114mm |
| Plotis | 274mm |