*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Philips NeoPix 110 projektorius pasižymi modernos dizaino ir kompaktiškais matmenimis, todėl puikiai tinka namų naudojimui.
Šis projektorius naudoja LCD technologiją, užtikrinančią ryškius ir aiškius vaizdus su 3000:1 kontrastu.
Jis palaiko 1280x720 tikrąją raišką, todėl vaizdai atrodys įspūdingai tiek filmuose, tiek žaidimuose.
Philips NeoPix 110 turi HDMI ir USB-C jungtis, kas leidžia lengvai prisijungti įvairią įrangą, o nuotolinis valdymas suteikia patogumo naudoti.
Su 30,000 valandų trukmės lempos tarnavimo laiku, šis projektorius yra patikimas pasirinkimas ilgalaikiam naudojimui.
Be to, šis projektorius turi integruotas kolonėles, suteikiančias aukštos kokybės garso patirtį, tad visos jūsų pramogos bus dar malonesnės.
Idealus nuotolinio žiūrėjimo sprendimas su galimybe projekciją atlikti nuo 1m iki 6m atstumu nuo sienos.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Projektorius |
| Prekės ženklas | Philips |
| Projektavimo sistema | LCD |
| Kontrastas | 3000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1280x720 |
| Maksimali raiška | 1280 x 720 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 100 |
| Jungtys | HDMI, USB-C |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | Nenurodyta |
| Kita informacija | Nenurodyta |
| Projektoriaus lempa | 1 |
| Svoris | 1kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 30000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | Yra |
| Pakuotės turinys | Projektorius |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Yra |
| Operacinė sistema | Nenurodyta |
| Artinimas, kartais | Nenurodyta |
| Spalva | Juoda |
| Įmontuotos kolonėlės | Taip |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Vaizdo technologija | LCD |
| DVI | Ne |
| Projekcijos atstumas - min. | 1m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 6m |