*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
DANGBEI Atom projektorius siūlo išskirtinę vaizdo kokybę su Full HD rezoliucija, leidžiančia mėgautis filmais ir garsiu turinio peržiūra belaidžiu būdu.
Šis lazerinis projektorius, turintis 1200 ISO liumenų, užtikrina ryškias ir aiškias nuotraukas iki 180 colių įstrižainės, leidžiančias sukurti kino teatrą bet kurioje erdvėje.
Su 30,000 valandų tarnavimo trukme, jūs galite būti ramūs dėl ilgalaikio naudojimo ir puikios vaizdo kokybės.
Dvi 5 W Dolby Audio garsiakalbiai užtikrina įspūdingą garsą, kuris dar labiau pagerina jūsų žiūrėjimo patirtį.
Be to, ToF lazerio funkcija suteikia greitą ir tikslų automatinį fokusavimą, taip palengvindama naudojimą ir užtikrinant sklandų vaizdo rodymą.
Projektorius turi integruotą Wi-Fi 6 jungtį, leidžiančią lengvai prisijungti prie interneto ir transliuoti turinį.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Lazerinis projektorius |
| Prekės ženklas | Dangbei |
| Projektavimo sistema | DLP |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 4K |
| Jungtys | 1 x HDMI, 1 x USB, 3,5 mm lizdas, WiFi |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 40 - 180 |
| Kita informacija | Bevielis |
| Projektoriaus lempa | - |
| Distancinio valdymo galimybė | Yra |
| Pakuotės turinys | Valdymo pultelis, Laidas, Instrukcija |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 6 (2.4G/5G) |
| Operacinė sistema | Android |
| Vidinė atmintis | 32GB |
| Spalva | Juoda |
| Įmontuotos kolonėlės | Taip |
| Nuotolinis valdymas | taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Vaizdo technologija | DLP |
| DVI | Ne |
| Aukštis | 48mm |
| Gylis | 195mm |