*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Modelis | L65MA-SPLEU |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | 280W |
| Metinis energijos suvartojimas | 111kWh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kWh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4K) |
| Ekrano tipas | LED |
| Smart TV | Taip |
| Lenktas (Curved) | Taip |
| TV imtuvai | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Svoris | 18.3kg |
| Svoris su stovu | 19kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 144Hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 2 x 12.5W |
| Jungties tipas | HDMI x 3, AUX 3.5 mm x 1, LAN x 1, USB 2.0 x 2, CI+ x 1, Optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV funkcijos | YouTube, Netflix, Apple AirPlay 2, Google Assistant |
| Specialiosios funkcijos | Smart |
| WiFi | Yra |
| Bluetooth | Yra |
| Ambilight | Ne |
| Valdymas balsu | Taip |
| Operacinė sistema | Google TV |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| Spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | Vesa 300 x 300 |
| Palaikomos technologijos | Dolby Atmos, HGiG, Dolby Vision, HLG, HDR10, ALLM (Auto Low Latency Mode ), Filmmaker Mode |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 83.82cm |
| Plotis be stovo | 144.57cm |
| Gylis be stovo | 8.46cm |
| Aukštis su stovu | 90.4cm |
| Plotis su stovu | 144.57cm |
| Gylis su stovu | 39cm |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |